Vrh N / Litter N

Australský honácký pes /Australian cattle dog

Datum narození/ Date of birth : 19.10.2015

Vanrey Blue Cidabro

HD A, ED 0/0, DNA PRA pattern A (normal), DNA PLL N/N

BAER test- Bilateral hearing (clear)

plný nůžkový skus, plnochrupý (full scissor bite, full teeth)

výška: 51,5 cm

Tituly/Titles: CAJC, BOJ, CAC

Matka/Mother: Ich. Multich. Cara Mia Kazari Toyo - Ken

(father import Canada, mather import USA)

HD A, ED 0/0, DNA PRA pattern A (normal), DNA PLL N/N

BAER test- Bilateral hearing (clear)

plný nůžkový skus, plnochrupá (full scissor bite, full teeth)

Mnoho šampionátů/ Many titels of champions, 18x CACIB, 20x BOB..
Světový vítěz 2009 a Evropský vítěz 2014/ World winner 2009 and European winner 2014 !!!

Dne 19.10.2015 se naší Carynce narodilo jedno jediné (a také poslední) štěňátko - pejsek. Pejsek je v pořádku, ale ač to zpočátku tak nevypadalo, Cara v pořádku není. Léčí se s pyometrou a tak jsme jí musely štěňátko odebrat. Naštěstí ho vřele přijala jeho teta Idaho, která má momentálně sama 9 štěňat a tak si asi řekla, že desáté se ztratí v davu :-) Jsou to její první štěňata a je naprosto úžasná! Pejsek od Cary je přesně o týden mladší než štěňata Idaho, tak je samozřejmě rozdíl ve velikosti, ale pejsek - N je velký bojovník a snaživec a nenechá se jen tak odstrčit, ale přesto mu musíme pomáhat, protože ostatní jsou taky bojovníci.

On the day of 19th October 2015 our Carynka (Cara Mia) bore on (and last) puppy- boy. The puppy is ok, and even though it didn´t look like at first, Cara isn´t. She is getting cured from pyomentra and thus we had to take the puppy from her. Luckily he was accepthed, without a problem, by his aount Idaho, who herself has 9 puppies the moment. So she didn´t think of having a 10th one around :-)
They are here first litter and she is being amazing! The boy from Cara is exactly one week younger than the puppies of Idaho, so of course ther is a differente in size, but the boy - N is a big finger and he doesn´t himself be pushed, even though we have to help him baceuse the other are fighters as well. That is why now Idaho will be seen with 10 instead of 9 puppies :-)

Pes / Male

Neo