2008

3.12. Krásné PF od vás můžete vidět zde

12.12. Dozvěděli jsme se výsledky DNA Aimme Kazari Toyo - Ken- je DNA PRA normal (pattern A) :-))))

6.12. IHA Wels - Bruni Kazari Toyo- Ken- Jugendklasse V1 Jugendbeste- Bruni je díky své třetí výstavě a třetímu vítězství Junior šampionkou Rakouska :-)))
Pochopitelně máme obrovskou radost a moc gratulujeme majitelkám Ilse a Dagmar !

17.11. Aimee Kazari Toyo- Ken (Tabita) složila zk. BH na 56 b (z 60). Majitelce Regině moc gratulujeme!! Jen tak dál holky:-)

15.11. Mezinárodní výstava Praha

Psi/tř. dorostu- Calvin Clein Kazari Toyo- Ken- velmi nadějný 1

Psi/tř. mladých - Brad Pitt Kazari Toyo- Ken - výborný 2
Psi/ mezitřída - Able Kazari Toyo- Ken- Výborný 1 CAC
- Agent Kazari Toyo- Ken- VD 2

Feny/mezitřída- Aimee Kazari Toyo- Ken- Výborná 1 CAC, CACIB

Moc všem gratulujeme a děkujeme za předvedení našich odchovů!

Expertův syn - Ned Kelly Cidabro složil zk. ZVOP (zkoušku vloh ovčáckého psa a zk. ZZO. Ned je stále ještě na prodej. Více informací na https://www.hannah-acd.estranky.cz/ Je to mladý, červený a velmi nadějný pejsek, který je po rodičích PRA CEA normal a má výborné i pracovní vlohy.

19.10. Aimee Kazazi Toyo- Ken (Tabita) složila se svou majitelkou Reginou Samlíkovou zk. ZM se super body (45. 48. 48)

Moc gratulujeme!!!!!

11.10. Speciální výstava KCHMPP. U velice přísného pana rozhodčího, kde byla známka Velmi dobrá velice častá, ale známkou Výborná doslova šetřil, dopadli naši odchovanci opravdu výborně:-)

Psi/tř. mladých- Brad Pitt (Bondy) Kazari Toyo- Ken - Výborná 1
Feny/ mezitřída- Aimee Kazari Toyo- Ken (Tabita)- Výborná 1 CAC

Oběma moc gratulujeme!!!

28.9.2008 Bundessiegerausstellung IHA TullnBruni Kazari Toyo Ken V1 Jugendbeste Bundesjugendsieger ! 27.9.2008 CACA der ÖKV betreuten Rassen TullnBruni Kazari Toyo Ken V1 Jugendbester BOB!!!

7.9. se konal klubový závod v poslušnosti podle zk. ZM, který pořádal KK Tišnov. Zúčastnila se ho i Regina Samlíková s Tabitou (Aimee Kazari Toyo- Ken) a skončila na 2. místě se 48 body (z 50). Stejně bodů měla i vítězka, ale ta měla lepší aport, takže z toho bylo nakonec pro Reginu 2. místo. Moc gratulujeme!!!

30.8. MV Mladá Boleslav- psi/mezitřída- Able Kazari Toyo- Ken- Výborný 2 res. CAC
feny/tř. dorostu- Clair Kazari Toyo- Ken- Velmi nadějná 1

Expertovi potomci- psi/tř. mladých- Antwerp od Dorrinky- Výborný 2

16.8. MV Bratislava- Expertova dcera Australia od Dorrinky - Výborná 1 CAJC
17.8. MV Bratislava- Australia od Dorrinky- Výborná 1 CAJC
Chovatelka a majitelka je Michaela Žůrková. Moc gratulujeme a držíme palce na dalších výstavách!

4.7. Světová výstava Stockholm - Světovým vítězem mladých se stal syn našeho Experta- B- Benjiman !!!!! Majitelkou Benjimana je Gitte Johannessen z Norska a chovatelkou Else Selin ze Švédska. Máme obrovskou radost a moc gratulujeme!!!

25.6. Super zpráva!!!! Able Kazari Toyo - Ken má DKK 0/0 !!!!! :-))))))))

28.6. MV Brno- psi/mezitřída- Able Kazari Toyo- Ken- V1 CAC, CACIB, BOB
feny/mezitřída- Aimee Kazari Toyo- Ken- V1 CAC, CACIB

21.6. Klubová výstava KCHMPP Mladá Boleslav- Psi/mezitřída- Able Kazari Toyo- Ken- V1 CAC

Expertovi potomci- Psi/tř. dorostu- Antwerp od Dorrinky- Velmi nadějný 1, res. BIS dorost- pes
Ned Kelly Cidarbo- Velmi nadějný 2
Feny/tř. dorostu- Australia od Dorrinky- Velmi nadějná 1

15.5 Aimee Kazari Toyo - Ken složila zkoušku ZOP na výborně (98 bodů). Moc gratulujeme majitelce Regině k velice úspěšnému víkendu!!

14.6. Aimee Kazari Toyo- Ken se zúčastina svého prvního závodu. Z 18 ! účastníků obsadila 1. místo v kategorii ZOP. 97 bodů ze 100 je myslím super:-)

8.6. Agent Kazari Toyo - Ken splnil se svým majitelem zkoušku ZZO na výborně. Moc gratulujeme!!

1.6. Expert splnil zkoušku ZPU 1

Stále mi bylo divné, že Armani s tolika vítězstvími ještě není Junior šampion. Tak jsem si říkala, že v Itálii asi Junior šampion není. A je:-D Takže si myslím, že vrh A, kterému není ještě ani rok a půl, si nevede vůbec špatně. Z pěti štěňat už máme tři Junior šampiony:-) Able- Junior šampion České republiky, Armani- Junior šampion Itálite, Aimee- Junior šampion Slovenska a rozjetý Jch ČR.

Moc děkujeme majitelům za vzornou reprezentaci naší začínající chovatelské stanice!

25.5. Aimee Kazari Toyo- Ken (Tabita) splnila se svou majitelkou Regínou Samlíkovou zkoušku ZZO na výborně (57 bodů z 60)

Moc gratulujeme!!!

18.5. MV Bratislava- Jch. Aimee Kazari Toyo- Ken (Tabita)- poprvé v mezitřídě a super výsledek- Výborná 1 CAC, CACIB, BOB. Moc gratulujeme!!!
A taky jsme dostali informaci, že má Tabitka jako první udělaný RTG a má DKK 0/0 !!! Radost máme velikánskou:-)))

10.5. Nové fotky štěňat

8.5. Agent Kazari Toyo- Ken splnil (pochopitelně se svým majitelem:-)) zkoušku ZOP na výborně (92 bodů). Moc gratulujeme!!!

26.4. Krajská výstava Mladá Boleslav- Able Kazari Toyo- Ken- Výborný 1, vítěz třídy. Moc gratulujeme!!!

21.4. Nové fotky štěňat zde

19. 9. Aimee Kazari Toyo - Ken (Tabita) splnila se svou majitelkou Reginou Samlíkovou zkoušku RH- E (zkoušku způsobilosti záchranného psa) s výbornými body- speciál plošného vyhledávání 95 bodů a poslušnost a dovednost 93 bodů. Moc gratulujeme!!!

17.4. Všechna štěňata z vrhu C byla na BAER testech- všichni jsou na obě uši plně slyšící!!!!

13.4. Nové fotky štěňat jsou zde

Na úvodní straně je odkaz na povídání o DNA testech na PRA

Dnes odešla do nového domova poslední štěňátko z vrhu B- fenka Bruni. Odjela do Rakouska, kde se bude věnovat sportu, výstavám a později i chovu. Zatím je to jejich obrovský miláček. Svou úžasnou sebevědomou povahou a obrovským temperamentem si okamžitě získala svou novou rodinu. Za dobu, co jsme jí měli doma, nám velice přilnula k srdci, ale pevně věříme, že se bude mít skvěle. Majitelé se na ní šíleně těšili a na každodenní maily s fotkama okamžitě odepisovali. Nyní připravujeme sekci odchovy- vrh B

3.4. Expert byl na očním vyšetření PRA/CEA - negativní

29.3. Klubová výstava KCHMPP- Able Kazari Toyo- Ken- Výborný 1 CAJC, klubový vítěz mladých a 3. nejlepší mladý pes výstavy!
Fotky budou brzy!

29.3. MV Nitra - Aimee Kazari Toyo- Ken- Výborná 1 CAJC, BOB!!! A tímto CAJCem si dokončila Slovenského Junior šampiona! Gratulujeme!!!

22.3. Nové fotky štěňat

22.3. MV Praha- Able Kazari Toyo- Ken - psi, tř. mladých Výborný 1 CAJC- dokončen Junior šampion České republiky!!!
Agent Kazari Tyo- Ken- psi, tř. mladých- Velmi dobrý 3

29.2. Shine dnes porodila sedm štěňátek. Pět fen a dva psy. Více v - aktuální vrh

Westminter dog show je velice prestižní výstava v USA a zúčastnit se mohou pouze psi, kteří mají titul šampiona USA. Přesto není snadné se na tuto výstavu dostat a zájem je obrovský a to i přesto, že uspět je velice těžké, protože soutěží pouze špičkový jedinci.
My výsledky této výstavy sledujeme čtyři roky. Protože chov. stanice Reddenblu´s, ze které pochází náš Expert je už po několikáté velice úspěšná, nedá mi, abych nezveřejnila výsledky všech čtyř ročníků (všech co tuto soutěž známe).

Westmister 2005- Ch. Reddenblu´s X File Agent HT- BOB (Experta otec). Westminter 2006 i 2007 - Ch. Reddenblu´s Howdya Like Me Now- BOB (Experta bratr- stejný otec jako Expert). Westminster 2008- Ch. Reddenblu´s Look Again-BOB (Experta bratr- stejný otec jako Eprert). Máme z toho pochopitelně velkou radost. V roce 2005 zvítězil ve velké konkureci Mulder, ani jeden z jeho synů tu nebyli. Další rok tu nebyl on, ale jeho syn Rebel, který se této výstavy zúčastnil dva roky po sobě a oba dva roky vyhrál BOB. Tento rok tu nebyl ani Mulder, ani Rebel, ale tentokrát jiný z rodiny a to Lincoln, který si odnesl BOB. Všichni tito tři psi jsou nejen z chov. stanice Reddenblu´s, ale jsou i v majetku chov. stanice Reddenblu´s. Moc gratulujeme!!!!


Ch. Reddenblu´s X File Agent HT- BOB 2005 Ch. Reddenblu´s Howdya Like Me Now- BOB 2006 and 2007 Ch. Reddenblu´s Look Again- BOB 2008
"Mulder" "Rebel" "Lincoln"

9.2. MV Brno- psi/tř. mladých- Able Kazari Toyo- Ken - výborný 1 CAJC
feny/tř. mladých- Aimee Kazari Kazari Toyo- Ken- výborná 1 CAJC

Moc gratulujeme!!!

5.2. Nové fotky štěňat zde

27.1. MV Trenčín (Slovensko)- Aimee Kazari Toyo- Ken (Tabita)- tř. mladých- V1 CAJC a BOB!!! Navíc byla vybrána do užšího výběru o BIS mladá fena. Moc gratulujeme!!! Na fotky se můžete podívat v její fotogalerii

24.1. Nové fotky štěňat- více zde

13. 1. NV Olomouc - psi/ tř. mladých- Able Kazari Toyo- Ken- výborný 2
feny/ tř. mladých- Aimee Kazari Toyo- Ken - Výborná 1